BSD – globalna marka z Polski

Pełna nazwa firmy to Best Solutions for Disabled (tłum. Najlepsze Rozwiązania dla Niepełnosprawnych), jednak powstała ona oraz ma swoją siedzibę w Polsce, a konkretniej w Słubicach. Stworzenie obcego rozwinięcie akronimu BSD było warunkiem, aby spółka liczyła się nie tylko na rynku krajowym, ale także, aby sprzedawała swoje produkty na terenie całej Europy, a nawet świata.

Nie tylko w ojczyźnie

Kraj z największą wartością sprzedanego towaru (po za Polską) to Niemcy. W obu tych państwach znaleźć można nasze logo: w szpitalach, na stacja benzynowych, w restauracjach, a nawet w mieszkaniach znajomych. Dostajemy zamówienia również z Francji, czy Włoch, a nawet z oddalonej o tysiące kilometrów Australii, leżącej po drugiej stronie Ziemi. Wszystko z powodu tego, że wysoko stawiamy poprzeczkę i z dnia na dzień staramy się być coraz lepsi.

Profesjonalizm i patriotyzm

Dzięki konkurencji z większymi firmami państw zachodnich doskonale wiemy, jak taktownie obsługiwać klientów, którzy oczywiście są dla nas na pierwszym miejscu i właśnie tak okazujemy swoją wdzięczność za to, że właśnie nas Państwo wybrali. Jakie są powody takiego, a nie innego wyboru? Dobra opinia, czy jednak solidność wytwarzanych dóbr lub niska cena? Jeżeli nie znają Państwo odpowiedzi na to pytanie, damy Państwu jeszcze jeden argument: jesteśmy z Polski, a to poważna kwestia. Również z tego względu chcemy wszystkich prosić o zaufanie i obiecujemy, że wywiążemy się z umów z Państwem zawartymi.