Dlaczego warto wybrać BSD?

  • Zakupy uchwytów dla niepełnosprawnych i akcesoriów bezpośrednio od producenta

Jako Klienci dokonujecie Państwo zakupu bezpośrednio u producenta, co oznacza, że produkt możecie nabyć taniej ze względu na brak konieczności utrzymania łańcucha dystrubucji w postaci hurtowni i sklepów. Jako firma produkcyjna postawiliśmy nie tylko na wysoką jakość produkcji, ale też na sprzedaż bezpośrednią do odbiorcy końcowego.

  • Jaka jest ścieżka sprzedaży w BSD dla niepełnosprawnych:

Producent –> Klient

  • Jak wygląda ścieżka sprzedaży produktów konkurencyjnych?:

Producent (np. Niemiecki) –> importer przedstawiciel na Polskę –> Dystrybutor –> Hurtownia –> Firma budowlana lub sklep detaliczny – Klient

W praktyce oznacza to konieczność generowania kosztów przez kolejnych nawet 4 pośredników.  Zdarza się, że jako firma dostarczająca uchwyty dla niepełnosprawnych piszemy wyjaśnienia do wygranych przetargów dlaczego nasze produkty są takie tanie przy zachowaniu jakości. A dzieję się tak ponieważ w kosztorysach inwestorskich są uwzględniane ceny właśnie zagranicznej konkurencji, często wyższe. Cenimy naszych odbiorców i stale organizujemy szereg akcji promocyjnych w naszych firmowych sklepach internetowych.

  • Realizacjia indywidualnych zamówień.

Poza stałą ofertą wykonujemy produkty na indywidualne zamówienia, o zróżnicowanych wymiarach, kształtach, kolorach i materiałów ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej w wersji polerowanej i satynowej, głównie w średnicach fi25, 30 i 32.

  • Dla projektanta, architekta

Zapewniamy wsparcie techniczne, doradztwo w doborze odpowiednich uchwytów zgodnie z przepisami, dla Klientów indywidualnych, działów technicznych, projektantów, architektów czy deweloperów. Jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie uchwyty zgodnie z obowiązującymi przepisami już na podstawie krótkiej rozmowy telefonicznej lub odręcznych szkiców, projektów pomieszczeń. Zapewniamy MATERIAŁY dla projektantów, architektów i osób które zajmują się aranżacją wnętrz w postaci rysunków i plików DWG, OBJ, 3Dmax. Opracowaliśmy na podstawie aktualnych przepisów poradnik dla projektanta jak wykonać łazienkę dla osób niepełnosprawnych.

  • Wyceny inwestycji, oferta stałej współpracy dla firm handlowych

Przygotowujemy indywidualne bardzo atrakcyjne wyceny pod inwestycje również dla partnerów z Unii Europejskiej.
Prowadzimy sprzedaż hurtową na podstawie stałych umów. Możliwość pakowania serii produktów z logiem i Marką Klienta.