Dlaczego warto wybrać BSD?

Zakupy uchwytów dla niepełnosprawnych i akcesoriów bezpośrednio od producenta

Jako Klienci dokonujecie Państwo zakupu bezpośrednio u producenta, co oznacza, że produkt możecie nabyć taniej ze względu na brak konieczności utrzymania łańcucha dystrubucji w postaci hurtowni i sklepów. Jako firma produkcyjna postawiliśmy nie tylko na wysoką jakość produkcji, ale też na sprzedaż bezpośrednią do odbiorcy końcowego.

Jaka jest ścieżka sprzedaży w BSD dla niepełnosprawnych:

Producent –> Klient

Jak wygląda ścieżka sprzedaży produktów konkurencyjnych?:

Producent (np. Niemiecki) –> importer przedstawiciel na Polskę –> Dystrybutor –> Hurtownia –> Firma budowlana lub sklep detaliczny – Klient

W praktyce oznacza to konieczność generowania kosztów przez kolejnych nawet 4 pośredników.  Zdarza się, że jako firma dostarczająca uchwyty dla niepełnosprawnych piszemy wyjaśnienia do wygranych przetargów dlaczego nasze produkty są takie tanie przy zachowaniu jakości. A dzieję się tak ponieważ w kosztorysach inwestorskich są uwzględniane ceny właśnie zagranicznej konkurencji, często wyższe. Cenimy naszych odbiorców i stale organizujemy szereg akcji promocyjnych w naszych firmowych sklepach internetowych.

Realizacjia indywidualnych zamówień.

Poza stałą ofertą wykonujemy produkty na indywidualne zamówienia, o zróżnicowanych wymiarach, kształtach, kolorach i materiałów ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej w wersji polerowanej i satynowej, głównie w średnicach fi25, 30 i 32.

Dla projektanta, architekta

Zapewniamy wsparcie techniczne, doradztwo w doborze odpowiednich uchwytów zgodnie z przepisami, dla Klientów indywidualnych, działów technicznych, projektantów, architektów czy deweloperów. Jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie uchwyty zgodnie z obowiązującymi przepisami już na podstawie krótkiej rozmowy telefonicznej lub odręcznych szkiców, projektów pomieszczeń. Zapewniamy MATERIAŁY dla projektantów, architektów i osób które zajmują się aranżacją wnętrz w postaci rysunków i plików DWG, OBJ, 3Dmax. Opracowaliśmy na podstawie aktualnych przepisów poradnik dla projektanta jak wykonać łazienkę dla osób niepełnosprawnych.

Wyceny inwestycji, oferta stałej współpracy dla firm handlowych

Przygotowujemy indywidualne bardzo atrakcyjne wyceny pod inwestycje również dla partnerów z Unii Europejskiej.
Prowadzimy sprzedaż hurtową na podstawie stałych umów. Możliwość pakowania serii produktów z logiem i Marką Klienta.