Dlaczego warto wybrać BSD?

Zakup bezpośrednia od producenta

Klient dokonuje zakupu bezpośrednio u producenta (postawiliśmy na sprzedaż bezpośrednią do odbiorcy końcowego)

Nasza ścieżka Sprzedaży:

Producent – Klient

Konkurencji ścieżka Sprzedaży:

Producent (np. Niemiecki) – importer przedstawiciel na Polskę – Dystrybutor – Hurtownia – Firma budowlana lub sklep detaliczny – Klient (czterech pośredników)
Często musimy pisać wyjaśnienia do wygranych przetargów dlaczego Nasze produkty są takie tanie. A dzieję się tak ponieważ w kosztorysach inwestorskich są uwzględniane ceny właśnie zagranicznej konkurencji, często czterokrotnie wyższe. Ponadto organizujemy szereg akcji promocyjnych w naszych Firmowych sklepach internetowych.

Realizacjia indywidualnych zamówień.

Poza stałą ofertą wykonujemy produkty na indywidualne zamówienia, o zróżnicowanych wymiarach, kształtach, kolorach i materiałów ze stal nierdzewnej, kwasoodpornej w wersji polerowanej i satynowej, w średnicach rurki fi25, 30 i 32.

Dla projektanta, architekta

Zapewniamy wsparcie techniczne, doradztwo w doborze odpowiednich uchwytów zgodnie z przepisami, dla Klientów indywidualnych, działów technicznych, projektantów itp. Jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie uchwyty zgodnie z obowiązującymi przepisami już na podstawie krótkiej rozmowy telefonicznej lub odręcznych szkiców, projektów pomieszczeń. Zapewniamy MATERIAŁY dla projektantów, architektów i osób które zajmują się aranżacją wnętrz w postaci rysunków i plików DWG, OBJ, 3Dmax. Opracowaliśmy na podstawie aktualnych przepisów poradnik dla projektanta jak wykonać łazienkę dla osób niepełnosprawnych.

Wyceny inwestycji, oferta stałej współpracy dla firm handlowych

Przygotowujemy indywidualne bardzo atrakcyjne wyceny pod inwestycję również dla partnerów z Unii Europejskiej.
Prowadzimy sprzedaż hurtową na podstawie stałych umów. Możliwość pakowania serii produktów z logiem i Marką Klienta.